KRUK S.A.

Finanse, Bankowość

KRUK S.A.

ul. Wołowska 8
51-116, Wrocław
+48 71 769 32 83

pl.kruk.eu

https://pl.kruk.eu/kariera/oferty-pracy


Nasze nagrody:

Co oferujemy

Stabilne zatrudnienie

Tworzymy zgrany, kreatywny i otwarty zespół pełen pasji, który jednocześnie nie boi się ciężkiej pracy i nowych wyzwań. Każda osoba, bez względu na zajmowane stanowisko jest ważnym ogniwem w naszej organizacji. Jako spółka zapewniamy komfortowe i przyjazne warunki pracy. Spędzając codziennie kilka godzin w pracy zależy nam na relacjach i przyjaznej atmosferze, dlatego zwracamy się do siebie po imieniu, pomagamy sobie nawzajem i codziennie uczymy się czegoś nowego. Wzajemny szacunek i wartości są żyjącym elementem naszej kultury organizacyjnej. Cenimy sobie równowagę pomiędzy życiem zawodowym, a życiem prywatnym, wierząc że odpoczynek jest równie ważny jak praca.

Ubezpieczenie grupowe na życie

Ubezpieczenie grupowe to najlepsza forma zabezpieczenie życia i zdrowia naszych współpracowników oraz członków ich rodzin, dlatego każdy pracownik Grupy KRUK może skorzystać z możliwości ubezpieczenia grupowego. Mogą do niego przystąpić zarówno pracownicy zatrudnieni na podstawie umowy o pracę, jak i umowy cywilno-prawnej. Do programu, na takich samych warunkach jak pracownicy, mogą dołączyć również najbliżsi członkowie ich rodzin.

Karta Multisport

Nasze hasło „Dbamy o dobrą kondycję Twoich finansów” przekładamy również na kondycję fizyczną naszych pracowników. Oferujemy dofinansowanie karty MultiSport. Ruch to nie tylko gwarancja świetnej formy fizycznej, ale również potężna dawka energii i wspaniałego samopoczucia. Aktywność fizyczna jest doskonałą metodą na oczyszczenie umysłu po dniu pracy. Dzięki Karcie MultiSport można korzystać z najlepszych obiektów sportowych na terenie całego kraju. Do wyboru są m.in. pływalnie, prestiżowe siłownie czy kluby fitness. Każdy może znaleźć coś dla siebie ̶ dostępne są niemalże wszystkie formy aktywności sportowej. W każdym momencie można dopisać się do programu i zacząć ćwiczyć!

 Prywatna Opieka Medyczna

W Grupie KRUK zależy nam, żeby nasi pracownicy byli zdrowi oraz aby mieli szeroki dostęp do wszechstronnej opieki medycznej, dlatego oferujemy im pakiet medyczny LUX MED.

Karta pacjenta LUX MED to szereg usług medycznych, obejmujących zarówno konsultacje u lekarzy pierwszego kontaktu, jak i u najlepszych specjalistów i to wszystko w krótkim czasie oczekiwania na wizytę. LUX MED zapewnia dogodne warunki umawiania wizyt - zarówno telefonicznie, jak i poprzez elektroniczny system rezerwacji. Wystarczy wybrać lokalizację - do wyboru jest około 80 placówek działających pod markami LUX MED oraz ponad 1600 placówek współpracujących. Pozwala to na korzystanie z karty w niemalże każdym miejscu w kraju.

 Dofinansowanie lekcji języka obcego

Pracujemy w międzynarodowym środowisku. Na co dzień współpracujemy z koleżankami i kolegami z Rumunii, Czech, Słowacji, Niemiec, Włoch, Hiszpanii i innych krajów. Język angielski jest podstawowym językiem w komunikacji ze spółkami zagranicznymi. Cenimy również osoby posługujące się innymi językami europejskimi, dlatego naszym pracownikom umożliwiamy naukę w trakcie pracy i oferujemy dofinansowanie do lekcji języków obcych.

Współpracujemy z kilkoma szkołami językowymi, które mają w swoich zespołach doświadczonych i profesjonalnych lektorów. W zależności od preferencji i poziomu znajomości języka pozostają do wyboru zajęcia z lektorem polskim lub native speakerem.

 Dogodne warunki pracy

Aby do nas dojechać nie musisz stać w korkach, nasza siedziba we Wrocławiu mieści się tuż przy obwodnicy autostradowej. Swój samochód zaparkujesz na ogólnodostępnym parkingu dla pracowników. W pobliżu znajduje się również przystanek tramwajowy i autobusowy. Każdy z nas ma na stałe przypisane miejsce pracy w open space. Dodatkowo na każdym piętrze znajdują się betweeny z piłkarzykami, x-boxami oraz grami planszowymi, gdzie możesz na chwilę odetchnąć od swoich zadań. Nie musisz przynosić kanapek z domu, mamy w pobliżu duże bistro z bogatą ofertą śniadaniową i lunchową.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »