iteratec Sp. z o.o.

IT - Rozwój oprogramowania

iteratec

ul. Ruska 37/38
50-079, Wrocław
71 747 71 70

www.iteratec.pl

O nas

Kim jesteśmy?
iteratec jest firmą świadczącą usługi w zakresie tworzenia oprogramowania i systemów IT. Tworzymy nowoczesne, indywidualne rozwiązania dla największych klientów, m.in. BMW, Red Bull, Daimler. Realizujemy projekty oparte o najnowsze technologie, m.in. Java, Spring, Angular, React. Posiadamy 8 placówek w Europie i zatrudniamy ponad 300 osób. Wrocławski oddział powstał we wrześniu 2017 roku i zatrudnia aktualnie 18 osób.


Kogo szukamy?
Szukamy osób, które chcą się rozwijać i pracować nad ciekawymi projektami przy użyciu najnowszych rozwiązań. Nie jesteśmy wielką korporacją, pracujemy w małych zespołach i stawiamy na jakość, nie na ilość. U nas nie jesteś randomowym programistą – każdy jest specjalistą w swojej dziedzinie i wnosi od siebie niepowtarzalną wartość. To właśnie, jest doceniane zarówno przez naszych pracowników, jak i klientów, którzy cenią sobie naszą kreatywność i niezawodność.

Jeżeli chcesz mieć realny wpływ na firmę w której pracujesz i być częścią wyjątkowego wrocławskiego iteraTeamu - to miejsce dla Ciebie!

Oddziały firmy:

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »