DRÄXLMAIER Group Polska

Motoryzacja

DRÄXLMAIER Group Polska

Spółdzielcza 45
58-500, Jelenia Góra
+48 75 6198 651

www.draexlmaier.pl

https://www.youtube.com/watch?v=wPPw0Da-z5I&feature=youtu.be

Jak wygląda rekrutacja

ETAP 1. Aplikowanie. Stanowiska na które obecnie rekrutujemy można znaleźć w zakładce oferty pracy oraz na stronie firmowej dreaxlmaier.pl/kariera. Aplikacja odbywa się za pomocą prostego formularza on-line.

ETAP 2. Selekcja dokumentów. Nadesłane aplikacje oceniamy pod kątem naszych potrzeb. Kandydaci, którzy w największym stopniu odpowiadają profilowi stanowiska – zostają zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną.

ETAP 3. Rozmowa rekrutacyjna. W zależności od ilości kandydatów i profilu stanowiska może być poprzedzona rozmową telefoniczną.

Na rozmowie obecny jest zwykle bezpośredni przełożony i/lub specjalista  oraz osoba z Działu HR. Podczas rekrutacji rozmawiamy o dotychczasowym doświadczeniu zawodowym,  motywacji do pracy oraz wzajemnych oczekiwaniach.  Część rozmowy jest prowadzona w języku obcym (angielskim lub niemieckim – w zależności od stanowiska, projektu).

Staramy się by proces rekrutacyjny był jak najbardziej przyjazny kandydatom, stąd zwykle ograniczamy się do przeprowadzenia jednej rozmowy kwalifikacyjnej, jednak w przypadku niektórych stanowisk rozmowy  prowadzone są w dwóch etapach.

ETAP 4. Informacja zwrotna. W ciągu 14 dni lub w innym, ustalonym podczas rozmowy rekrutacyjnej, terminie informujemy Kandydatów o wynikach rekrutacji (email lub telefon).

ETAP 5. Proces rekrutacji zamykamy złożeniem oferty pracy wybranym kandydatom. Po zaakceptowaniu oferty i  przygotowaniu  do podjęcia pracy (skierowanie na badania, dokumenty do wypełnienia) nowy pracownik bierze udział w procesie  onboardingu.

 

 

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »