DRÄXLMAIER Group Polska

Motoryzacja

DRÄXLMAIER Group Polska

Spółdzielcza 45
58-500, Jelenia Góra
+48 75 6198 651

www.draexlmaier.pl

https://www.youtube.com/watch?v=wPPw0Da-z5I&feature=youtu.be

O nas

KIM JESTEŚMY 

¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

DRÄXLMAIER Group to rodzinna firma międzynarodowa branży Automotive. Od momentu swojego założenia w roku 1958 firma konstruuje i produkuje nowoczesne systemy elektryczne, ekskluzywne elementy wyposażenia wnętrz oraz komponenty elektryczne i elektroniczne z wyraźnym nastawieniem na samochody w segmencie premium. Należymy do 100 najlepszych dostawców branży motoryzacyjnej na świecie. Dzięki pracy naszych specjalistów przyczyniamy się do tworzenia pojazdów, które są bezpieczniejsze, bardziej wygodne i ekonomiczne. Otrzymaliśmy wiele nagród za innowacje i nowatorskie projekty. Koncern DRÄXLMAIER Group obecny jest w ponad 60 siedzibach w ponad 20 krajach na całym świecie i zatrudnia około 70 000 pracowników. Do naszych klientów zaliczają się takie firmy jak: Audi, BMW, Jaguar, Land Rover, Maserati, Mercedes-Benz, MINI, Porsche oraz Volkswagen. Na rynku w Polsce firma DRÄXLMAIER istnieje od 1999 roku.

 

DRÄXLMAIER w Polsce

¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

DIP DRÄXLMAIER Engineering Sp. z o.o. to Centrum Rozwoju i Badań w obszarze wiązek elektrycznych oraz IT Center,  zlokalizowane w Jeleniej Górze oraz Gliwicach. 

DWS DRÄXLMAIER Wyposażenie Wnętrz Samochodowych Sp. z o.o.  z siedzibą w Jeleniej Górze, to zakład produkcyjny wytwarzający elementy wyposażenia wnętrz do samochodów z sektora Premium.

 

MOŻLIWOŚCI KARIERY

¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

Ze względu na szeroki zakres działalności zapewniamy możliwość rozwoju osobom o różnym profilu zawodowym, od stanowisk produkcyjnych, poprzez wykwalifikowanych specjalistów i inżynierów z obszarów konstrukcji, mechaniki i automatyki, jakości, logistki, przygotowania produkcji, po funkcje w działach HR, zakupów,  finansów, a także szeroko pojęte IT.

 

Oddziały firmy:

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »