Wiosna 24

Zapraszamy Pracodawców do współtworzenia z Biurem Karier oraz studentami cyklu BK UP!

Cykl szkoleń jest odpowiedzią na potrzeby studentów w zakresie rozwoju zawodowego. Szkolenia mają umożliwić studentom czerpanie z doświadczeń i wiedzy profesjonalistów, praktyków – przedstawicieli pracodawców. Jest to również okazja do bezpośrednich spotkań grupy zainteresowanych rozwojem studentów oraz praktyków, którzy chcą ich wspierać w rozwoju i pokazywać możliwości rozwoju zawodowego.

Tematyka szkoleń

Na początku roku akademickiego 23/24 zbadaliśmy potrzeby szkoleniowe studentów. W ankiecie wzięło udział 1050 studentów. Ponad 1000 zapisało się na listę mailingową uprawniającą do wcześniejszych zapisów na szkolenia. Studenci wskazali poniższe tematy:

Do realizacji zostały wybrane tematy, które uzyskały ponad 150 wskazań.

Informacje organizacyjne

Formularz zgłoszeniowy dla pracodawców oraz szczegółowe informacje organizacyjne znajdują się TUTAJ

Zasady udziału w edycji wiosennej 2024:

• Zgłoszenia firm przyjmujemy do 3 kwietnia.
  • Firma może zgłosić max 2 propozycje szkoleń.
  • Formularz zgłoszeniowy zawiera zakresy tematyczne wybrane przez studentów w ankiecie. W formularzu prosimy o podanie dokładnego tematu proponowanego szkolenia oraz preferowany termin przeprowadzenia szkolenia.
  • Pracodawca powinien wpisać w formularzu szczegółowy opis szkolenia zawierający wiedzę i umiejętności jakie nabędą uczestnicy, plan szkolenia oraz informacje o prowadzących.
  • 15 szkoleń odbędzie się stacjonarnie w sali szkoleniowej BK a 5 szkoleń w formie on-line.
  • Szkolenia on-line mogą odbywać się na platformach używanych na Politechnice Wrocławskiej (Zoom, MS Teams) lub na zaproponowanych przez prowadzącego szkolenie.
  • Po otrzymaniu zgłoszeń Biuro Karier wybierze zestaw szkoleń do realizacji kierując się potrzebami studentów wyrażonymi w ankiecie oraz mając również na uwadze jak największe zróżnicowanie tematyki.
  • Realizacja cyklu rozpocznie się 22 kwietnia i potrwa do 26 kwietnia.
  • Po zakończonym cyklu pracodawca może przeprowadzić dodatkowe konsultacje dla uczestników szkoleń w formie on-line.
  • Szczegółowy harmonogram szkoleń zostanie przedstawiony po zakończeniu rekrutacji firm.
  • Biuro Karier odpowiedzialne jest za promocję cyklu oraz za rekrutację studentów.
  • Opracowanie materiałów szkoleniowych leży po stronie Pracodawców.

Kontakt w sprawie cyklu BK UP!

Bardzo prosimy o wcześniejsze zapoznanie się z informacjami zawartymi powyżej oraz w formularzu zgłoszeniowym.

Anna Bajor-Traczyńska

e-mail: anna.bajor-traczynska@pwr.edu.pl