TAKENAKA EUROPE GmbH sp. z o.o. Oddział w Polsce

Architecture, design, Construction, Construction , Electronics, electricity , Environmental engineering

TAKENAKA EUROPE

Irysowa 1; Bielany Wrocławskie
55-040, Kobierzyce
+48 71 360 89 80

www.takenaka.eu

O nas

„Budynek nie jest produktem, ale dziełem sztuki”

Słowa te, wypowiedziane przez Toemona Takenakę, założyciela Takenaka Corporation, nadal są naszym mottem.

TAKENAKA CORPORATION jest najstarszą japońską firmą architektoniczną, inżynierską i budowlaną z ponad 400- letnią tradycją, datującą się od 1610 roku.

Takenaka Europe została założona w 1973 roku w Dusseldorfie (Niemcy), potem nasza działalność uległa rozszerzeniu na 12 krajów Europy. W Polsce firma zrealizowała ponad 100 projektów, w większości dla inwestorów japońskich oraz klientów międzynarodowych. Obecne zatrudnienie to ponad 500 pracowników w Europie w tym ponad 100 w Polsce, obejmujących pracowników zarówno japońskich jak i polskich.

Zatrudniając na świecie ponad 9000 profesjonalistów i osiągając obrót ponad 9 miliardów EUR rocznie, Takenaka Corporation jest jedną z największych i najstarszych firm inżyniersko- budowlanych na świecie, która została oceniona na przez „Forbes” jako najbardziej ceniona firmowa marka budowlana na świecie.

Kładziemy nacisk na oferowanie zrównoważonych rozwiązań („zielone budowy”) uwzględniając: ochronę środowiska, zdrowe warunki pracy, obniżenia kosztów zużycia energii, doskonaląc swój wizerunek.

Oddziały firmy:

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »