Job advert

Doradca klienta / obsługa klienta salon optyczny Wrocław

Bezokularow.pl S.A.

Polska, Lower Silesian Voivodeship, Wrocław
2018-12-06 2019-01-05
Assistant

Company description

Salon optyczny "Optyk z kontaktami" przy ul. Piłsudskiego we Wrocławiu poszukuje pracownika na stanowisko doradcy klienta. Studiujesz optometrię lub optykę i wiążesz swoją przyszłość zawodową z pracą w salonie optycznym? A może masz już pierwsze doświadczenie w pracy w salonie optycznym? Zaaplikuj czym prędzej.
Miejsce pracy: Wrocław

Job details

Jakie będą obowiązki pracownika?
- Profesjonalna i aktywna obsługa klienta w zakresie oferowanych produktów i usług
- Prezentowanie produktów
- Dbanie o prawidłowy dobór produktów do indywidualnych potrzeb klienta
- Odpowiedzialność za poprawne funkcjonowanie salonu
- Dbałość o estetyczny wygląd salonu oraz ekspozycję towarów salonu optycznego

Requirements

Czego oczekujemy?
- Mile widziana osoba aktualnie studiująca (optyka, optometria lub pokrewne)
- Mile widziane doświadczenie w sprzedaży w salonie optycznym i dobieraniu, polecaniu szkieł do okularów
- Mile widziana umiejętność oraz doświadczenie w wykonywaniu badania wzroku (umiejętność koniecznie udokumentowana dyplomem)
- Wysoki poziom kultury osobistej i miła aparycja
- Komunikatywność i zaangażowanie
- Uczciwość i odpowiedzialność
- Dyspozycyjność

We offer

Co oferujemy?
- Pracę w pełnym lub częściowym wymiarze czasowym dostępną od zaraz.
- Naukę branży optycznej, wiedzę nabędziesz od doświadczonych ludzi w branży.
- Pracę w miłej atmosferze
- Możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego

Prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem poprzez link APLIKUJ lub na adres: praca@bezokularow.pl

Additional information

Informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”
Views: 41