Job advert

Pracownik BOK

PROMIL-LAB SZYMON LISTOWSKI

Polska, Lower Silesian Voivodeship, Wrocław
2019-02-12 2019-03-14
Intern / trainee

Company description

PROMIL-LAB jest firmą z branży laboratoryjnej, zajmuje się sprzedażą oraz serwisowaniem analizatorów wydechu na obecność alkoholu w wydychanym powietrzu

Job details

Zatrudnimy osobę do prowadzenia spraw związanych z Obsługa Klienta
Zakres obowiązków na tym stanowisku to m.in. obsługa:
· przyjmowanie zamówień telefonicznych /zamawianie na podstawie dokumentacji, negocjacje, sprawdzanie stanu realizacji, przyjęcie na magazyn,
· przygotowywanie ofert
· przygotowywanie zamówień
· sprawy organizacyjne i zakupy biurowe

Requirements

Od kandydata wymagamy:
· dobrej obsługi programów biurowych typu openoffice calc, writer, word, exel,
· zdolności samodzielnego realizowania powierzonych zadań,
· doświadczenia w pracy w BOK
· komunikatywności w gronie współpracowników, klientów i dostawców firmy
· znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

We offer

Oferujemy:

• możliwość rozwoju zawodowego i praca w dynamicznie rozwijającej się firmie, w
projekcie współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej,

• wynagrodzenie oparte na części podstawowej oraz atrakcyjnych premiach
motywacyjnych skorelowanych z osiąganymi wynikami.

Additional information

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Niniejszym zgadzam się na
przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w dokumentach aplikacyjnych
zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku (Dz. U. z
2018 r. poz. 1000)”.
Views: 76

Other job adverts

Chemik Specjalista - chemia analityczna

11 Feb
Lower Silesian Voivodeship, Wrocław