Elektryk – Elektromonter maszyn i urządzeń (montaż przemysłowy)NowyNowyNowyNowy 43 views1 application

W&K Industriemontage Sp. z o.o. z siedzibą w Lubinie jest międzynarodową firmą zajmującą się realizacją projektów mechanicznych i elektrycznych na terenie Europy i poza nią.

Nasza stale powiększająca się, ogólnoświatowa sieć doświadczeń w różnych branżach pozwala na dynamiczny rozwój naszej firmy.

W związku z tym poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Elektryk – Elektromonter maszyn i urządzeń

Miejsce pracy: Niemcy/zagranica

Opis stanowiska:

– wykonywanie prac elektrycznych: montaż tras kablowych, układanie kabli, podłączenia,

– montaż i podłączanie maszyn, urządzeń, silników, szaf sterowniczych,

– uruchamianie gotowych maszyn i urządzeń; prace kontrolne i pomiarowe,

– praca na obiektach przemysłowych.

Czego oczekujemy:

– wykształcenie techniczne,

– doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku; mile widziane osoby początkujące w zawodzie,

– umiejętność czytania dokumentacji i schematów elektrycznych,

– zdolność pracy na wysokości,

– samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków,

– gotowość do pracy za granicą.

Dodatkowym atutem będzie:

– posiadanie uprawnień typu: SCC, VCA, UDT, SEP,

– komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego.

Co oferujemy:

– atrakcyjne wynagrodzenie,

– stabilną pracę w międzynarodowym środowisku,

– zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

– bezpłatne zakwaterowanie,

– możliwość poszerzania wiedzy i umiejętności – szkolenia zawodowe,

– benefity pozapłacowe (karta MultiSport, pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie),

– możliwość zatrudnienia pracowników z Ukrainy (oferujemy pełną pomoc kadrową).

Aplikację proszę wysyłać na maila.

More Information

  • Only candidates can apply for this job.
Company Information
Connect with us