Administrator ds. Innowacji: płatne praktyki 101 views3 applications

Volvo Construction Equipment Poland Sp. z o.o. poszukuje aktualnie studentki/studenta na płatną praktykę do Centrum Rozwoju Produktu we Wrocławiu (Technology Wrocław). Praktyka jest realizowana na stanowisku Administrator ds. Innowacji.

Centrum Rozwoju Produktu We Wrocławiu zajmuje się projektowaniem, budową prototypów i testowaniem maszyn budowlanych marki Volvo, które są produkowane i dostarczane na wiele rynków na całym świecie.

Wymagania:

  • Studenci 3-5 roku kierunków technicznych, ekonomicznych lub innych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Bardzo dobra znajomość aplikacji biurowych MS Office (Outlook, Word, Excel, PowerPoint)
  • Otwartość i zaangażowanie, elastyczność w działaniu, umiejętność szybkiego uczenia się
  • Zdolności organizacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
  • Proaktywność i samodzielność w działaniu
  • Dyspozycyjność  3-5 dni w tygodniu w wymiarze około 6-8 godzin dziennie
  • Zainteresowanie innowacjami technicznymi
  • Mile widziana podstawowa wiedza z zakresu budowy, konstrukcji i eksploatacji maszyn i urządzeń

Obowiązki:

  • Wsparcie zespołu zajmującego się pobudzaniem innowacyjności
  • Wsparcie w przygotowaniu i realizacji wewnętrznych Dni Innowacji
  • Prowadzenie warsztatów tematycznych
  • Pomoc w rozwijaniu procesów związanych z innowacjami
  • Aktualizacja dokumentacji procesowej
  • Obliczanie i raportowanie kluczowych wskaźników innowacyjności (KPI)
  • Tworzenie narzędzi wspomagających bieżącą pracę
  • Wsparcie działań w obszarze komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej
  • Współpraca z innymi jednostkami biznesowymi wewnątrz i poza granicami kraju
  • Wsparcie działań kierownictwa Volvo CE w realizacji innych zadań długo i krótko terminowych związanych z innowacjami
  • Inne? jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły usprawniające naszą pracę!

Oferujemy:

  • Płatny program praktyk na okres 12 miesięcy
  • Elastyczne godziny pracy w ramach płatnego programu praktyk
  • Możliwość porównania wiedzy ze studiów z praktyką oraz szansę na jej zastosowanie w międzynarodowym koncernie
  • Przyjazne miejsce pracy: campus wraz z placówką medyczną, restauracją,
  • Pracę w gronie osób pełnych entuzjazmu i pozytywnej energii

More Information

  • This job has expired!
Company Information
    Total Jobs 0
  • Branża Production
  • Address ul. Mydlana 2, 51-502 Wrocław