Administrator Systemów IT 54 views

Zakres obowiązków:

  • utrzymywanie i zarządzanie infrastrukturą serwerową opartą na systemach z rodziny Windows;
  • utrzymywanie i zarządzanie infrastrukturą sieciową;
  • utrzymywanie i zarządzanie stacjami roboczymi oraz wsparcie techniczne użytkowników końcowych;
  • bieżąca administracja Active Directory;
  • zarządzanie i kontrola uprawnień użytkowników;
  • monitorowanie stanu infrastruktury;
  • monitorowanie i zarządzanie kopią zapasową;
  • udział w projektowaniu oraz wdrażaniu nowych rozwiązań IT;

Nasze oczekiwania:

  • znajomość zagadnień dotyczących sieci komputerowych (LAN, podstawy WAN);
  • znajomość oprogramowania serwerowego Windows w tym usług Active Directory;
  • znajomość rozwiązań do wykonywania kopii bezpieczeństwa (Veeam B&R);
  • mile widziana znajomość zagadnień związanych z administracją SQL Server;
  • mile widziana znajomość administracji usługą Office365;
  • mile widziana znajomość systemów do monitoringu infrastruktury IT;
  • ukończone lub trwające studia na kierunku IT.

Oferujemy:

  • szkolenia, rozwój zawodowy i możliwość awansu,
  • pakiet benefitów (multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie),
  • praca od poniedziałku do piątku,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowie cywilno-prawnej.

More Information

  • This job has expired!
Company Information