Administrator systemów komputerowych 85 views

Zakres zadań:

  • zapewnienie ciągłości działania systemów komputerowych IT;
  • dbanie o właściwy stan techniczny systemów komputerowych oraz sprzętu komputerowego;
  • monitorowanie, zarządzanie i usuwanie nieprawidłowości w funkcjonowaniu systemów komputerowych;
  • nadawanie i kontrola uprawnień użytkowników systemów komputerowych;
  • wsparcie użytkowników systemów IT;
  • szkolenie użytkowników systemów komputerowych.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, kierunek: informatyka, telekomunikacja lub pokrewny;
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • wiedza z zakresu zarządzania i administrowania obszarem IT;
  • znajomość Active Directory i GPO;
  • znajomość zagadnień dotyczących budowy i działania lokalnych i rozległych sieci informatycznych, umiejętność ich administrowania (mile widziana znajomość rozwiązań Cisco);
  • mile widziana wiedza z zakresu administrowania VMWare;
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca korzystanie z dokumentacji technicznej;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • inicjatywa w działaniu;
  • komunikatywność.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • atrakcyjny pakiet socjalny.

More Information

  • This job has expired!