Asystent/Asystentka 89 views1 application

O firmie:

Liadur to znany w znacznej części Europy dostawca rozwiązań w zakresie ochrony przed hałasem. Polska spółka działa na rynku krajowym oraz na rynkach ościennych. Zajmujemy się także specjalistycznymi kruszywami, które importujemy do Polski z różnych zakątków świata.

Opis stanowiska i obowiązków:

Poprzez opiekę nad biurem, administrowanie sprawami podstawowymi pracowników w terenie oraz asystowaniu w procesie transakcyjnym będzie Pani/Pan uczestniczyć realnie w rozwoju naszej firmy. Do powierzonych obowiązków należeć będą; kontakt ze stałymi dostawcami i odbiorcami, pozyskiwanie i sporządzanie ofert, obsługa korespondencji firmy, rozliczanie pracowników oraz dbanie o wizerunek firmy.

Oferujemy:

  • stałą i atrakcyjną pensję,
  • premie zależne od zaangażowania oraz wyników pracy,
  • dowolność w wyborze metody zatrudnienia (UZ, B2B),
  • współrealizację strategicznych projektów międzynarodowych,
  • udział we wdrażaniu nowych inicjatyw biznesowych,
  • poznawanie i nabywanie umiejętności działania procesów biznesowych na poziomie międzynarodowym.

Wymagania:

  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • znajomość języka angielskiego,
  • znajomość pakietu MS Office.

Dodatkowe rzeczy, które mogą wspomóc na początek:

  • mocnym atutem będzie znajomość języka czeskiego choć jak wiadomo to rzadka umiejętność,
  • ułatwieniem w rozpoczęciu pracy może być znajomość podstaw budownictwa lecz nie jest konieczna,
  • wcześniej odbyty staż lub praktyka to płynniejszy start.

More Information

  • This job has expired!
Company Information
    Total Jobs 0
  • Address ul. Kościerzyńska 10, 51-430 Wrocław