Asystent ds. sprzedaży 86 views1 application

Poszukujesz pracy w ciekawej branży?

Europak sp. z o.o. od 20 lat zajmuje się dystrybucją kompozycji zapachowych w Polsce, jak również na rynki zagraniczne. To nietypowa i prestiżowa branża, w której możesz znaleźć się już dzisiaj – chcesz dowiedzieć się więcej o tym co robimy? Zapraszamy na naszą stronę internetową www.eu-pak.pl.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Asystent ds.  sprzedaży

Główne zadania:

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami Biznesowymi
  • Realizacja zadań związanych z budowaniem bazy nowych Klientów oraz ich aktywnym pozyskiwaniem
  • Aktywna sprzedaż i doradztwo w zakresie oferowanych produktów
  • Monitorowanie potrzeb Klienta oraz rynku

Nasze oczekiwania:

  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Samodzielność w działaniu
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży, lecz nie jest ono niezbędne
  • Zainteresowanie zapachami, kosmetykami oraz branżą beauty będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • Pracę w formule B2B
  • Pracę w od poniedziałku do piątku
  • Wynagrodzenie podstawowe + prowizje sprzedażowe
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon służbowy)
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport

Do CV prosimy dołączyć klauzulę: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

More Information

  • This job has expired!
Company Information
    Total Jobs 0
  • Branża Chemistry, Trade and sales
  • Company size Less than 10 employees
  • Address Wrocławska 5a, Małuszów
Connect with us