Asystent/ka Technologa 129 views1 application

PERI Polska Sp. z o.o.

Jako wiodąca spółka międzynarodowego koncernu – lidera w zakresie deskowań i rusztowań konstrukcyjnych jesteśmy obecni od prawie 30 lat na rynku polskim. Zatrudniamy blisko 500 osób na terenie całego kraju i wciąż się rozwijamy.

Aktualnie poszukujemy studentów (-tek) na praktykę w firmie PERI Polska

Zakres obowiązków:

– uzgodnienia potrzeb budów,

– wsparcie w wykonywaniu technologicznych opracowań rysunkowych,

– wspólne działania z wszystkimi działami firmy dla wsparcia potrzeb Klientów.

Oferujemy:

– płatną praktykę studencką w oddziale PERI POLSKA w Kątach Wrocławskich oraz na terenie  Wrocławia,

– możliwość zdobycia doświadczeń branżowych poprzez aktywny udział w procesach budowlanych,

– brak nudy i jednostajności dzięki zróżnicowaniu zadań i udziale w różnych etapach budowania,

– przyjazne warunki pracy w międzynarodowej firmie,

– jednozmianowy system praktyki (pon.- czw. 8 – 16:30, pt. 8-13:30) możliwe też elastyczne  dopasowanie godzin odbywanej praktyki,

– możliwość pracy na podstawie umowy o pracę w firmie PERI.

Nasze oczekiwania:

 – studia na Wydziale Budownictwa Lądowego i Wodnego,

– podstawowa znajomość programu Autocad i pakietu Office,

– umiejętność czytania rysunków technicznych,

– umiejętności dobrej komunikacji i pracy zespołowej,

– zaangażowanie w powierzane zadania i otwartość do zdobycia nowych doświadczeń,

– wiek do 26 roku życia.

More Information

  • This job has expired!
Company Information
    Total Jobs 0
  • Branża Construction
  • Company size Over 250 employees
  • Address centrala - ul. Stołeczna 62, 05-860 Płochocin
Connect with us