Asystent Kierownika Utrzymania Ruchu 314 views3 applications

Do naszego Zespołu w oddziale Romanowo (Ołdrzychowice Kłodzkie) poszukujemy osoby chętnej do pracy w dziale Utrzymania Ruchu.

Zakres obowiązków:

  • Współudział w kierowaniu „Procesem Utrzymania Ruchu”, czyli planowaniu i realizacji przeglądów, remontów, oraz bieżących napraw maszyn, urządzeń i infrastruktury technicznej w Oddziale Romanowo w celu zapewnienia sprawności technicznej parku maszynowego i ciągłości produkcji.
  • Udział w prowadzeniu zgodnie z obowiązującymi przepisami gospodarki remontowej maszyn i urządzeń technologicznych, oraz infrastruktury elektrycznej zakładu
  • Pomoc w zarządzaniu grupą ludzi i organizowaniu prac związanych z utrzymaniem ruchu, kontrola realizacji prac remontowych i przestrzegania obowiązujących zasad i przepisów BHP
  • Współpraca z dostawcami podzespołów i zewnętrznymi wykonawcami usług
  • Nadzorowanie i aktualizacja dokumentacji technicznej urządzeń produkcyjnych i instalacji elektrycznych
  • Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi firmy

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia w procesie kierowania utrzymaniem ruchu w dużej międzynarodowej firmie.
  • Możliwość doskonalenia zawodowego w sprawach technicznych i zarządzaniu zasobami ludzkimi.
  • Płatny staż dla studenta / absolwenta uczelni technicznej zainteresowanego stałą pracą
  • Możliwość dalszego kształcenia praktycznej znajomości języka angielskiego.

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne: wyższe lub średnie (preferowane elektryczne, ew. mechaniczne)
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office, mile widziana znajomość SAP lub innego systemu ERP.
  • Znajomość języka angielskiego.
  • Dyspozycyjność, oraz otwartość na zmiany
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Mile widziane uprawnienia elektryczne E i D

More Information

  • This job has expired!
Company Information
Connect with us