ASYSTENT KSIĘGOWEJ na 1/2 etatu, Wrocław 180 views2 applications

Zakres obowiązków

  • czynności księgowe (weryfikacja, dekretacja i ewidencja dokumentów księgowych, przygotowanie dyspozycji bankowych),
  • udział w rozliczaniu realizowanych przez firmę projektów,
  • udział w rozliczaniu projektów UE,
  • udział w przygotowaniu SF do badania (inwentaryzacja, rozrachunki, różnice kursowe),
  • udział w przygotowaniu deklaracji skarbowych,
  • udział w czynnościach kadrowych (dokumentacja pracownicza, urlopy, zaświadczenia, zasiłki, delegacje).

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • pracę w zgranym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie,

Wymagania

  1. minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
  2. wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse, ekonomia, itp.),
  3. podstawowa znajomość przepisów podatkowych i Ustawy o rachunkowości,
  4. bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  5. dokładność, umiejętność pracy w zespole, inicjatywa,
  6. praktyczna znajomość MS Excel.

More Information

  • This job has expired!
Company Information
    Total Jobs 0
  • Branża IT-Software development
  • Company size do-50-pracownikow
  • Address Powstańców Śląskich 28-30
Connect with us