Asystent Projektanta 97 views

Do oddziału GSBK Biuro Konstrukcyjne we Wrocławiu poszukujemy osoby na stanowisko Asystenta Projektanta

WYMAGANIA

  • Preferowani studenci IV lub V roku studiów dziennych lub zaocznych na kierunkach Budownictwo (specjalności Konstrukcje Budowlane i Inżynierskie lub pokrewne),
  • Bardzo dobre lub dobre wyniki w nauce, zwłaszcza pod kątem przedmiotów konstrukcyjnych (Konstrukcje Żelbetowe, Konstrukcje Stalowe, Konstrukcje Sprężone i Prefabrykowane)
  • Bardzo dobra znajomość podstaw mechaniki teoretycznej i wytrzymałości materiałów,
  • Znajomość programów branżowych (m.in. AutoCad, ROBOT, REVIT) oraz pakietu Office,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • Dyspozycyjność, komunikatywność, umiejętność współdziałania i pracy w zespole.

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość programów branżowych (RFEM, TEKLA),
  • Gotowość i chęć pogłębiania wiedzy w obszarze konstrukcji żelbetowych i stalowych,
  • Zaangażowanie w prace kół naukowych,
  • Dokładność i sumienność,
  • Kreatywność, wielozadaniowość,

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Udział w procesie opracowywania dokumentacji projektowej (od koncepcyjnej aż po wykonawczą lub warsztatową),
  • Tworzenie modeli obliczeniowych 3D na potrzeby analizy statyczno-wytrzymałościowej konstrukcji,
  • Tworzenie modeli 3D (BIM) konstrukcji żelbetowych w programie Revit na potrzeby projektów budowlanych oraz wykonawczych,
  • Tworzenie modeli 3D (BIM) konstrukcji stalowych w programie TEKLA na potrzeby dokumentacji warsztatowej,
  • Wspólne wypracowywanie i analiza rozwiązań projektowych,
  • Udział w koordynacji międzybranżowej oraz między zespołowej,
  • Wsparcie w rozwoju oddziału biura.

DODATKOWE INFORMACJE

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń i premii,
  • Możliwość długoletniej pracy w stabilnej firmie o bogatym portfolio projektowym i ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Wsparcie w rozwoju zainteresowań i umiejętności projektowych, umiejętności miękkich, możliwość uczestniczenia w konferencjach i warsztatach naukowych,
  • Możliwość odbycia praktyk potrzebnych do uzyskania uprawnień budowlanych,
  • Finansowanie pakietu w ramach Prywatnej Opieki Medycznej,
  • Finansowanie benefitów w ramach Karty Multisport.

More Information

  • This job has expired!
Company Information
    Total Jobs 0
  • Branża Construction
  • Company size Up to 250 employees
  • Address ul. Nyska 73/3, Wrocław
Connect with us