Asystent Projektanta (branża zasilania elektrycznego) 87 views11 applications

Zakres obowiązków

Osoba na stanowisku pracy prowadzić będzie prace projektowe pod kierunkiem osoby prowadzącej, współpracując z zespołami projektowymi z COWI w Danii, Szwecji i Norwegii w obszarze zasilania dla potrzeb nietrakcyjnych, SRK, sieci elektroenergetycznych i sieci trakcyjnych na nowych lub rewitalizowanych liniach kolejowych, stacjach i węzłach. W zakresie obowiązków będzie przygotowywanie schematów elektrycznych, planów sytuacyjnych, modelowanie 3D tras kablowych oraz wyposażenia sieci trakcyjnej.

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Atrakcyjne miejsce i środowisko pracy
  • Udział w ciekawych projektach zagranicznych w Skandynawii, Afryce i na Bliskim Wschodzie
  • Możliwość poznania nowych narzędzi pracy i specjalistycznego oprogramowania
  • Możliwość szkolenia w Polsce, Danii, Szwecji i Norwegii oraz rozwoju zawodowego
  • Pakiet Benefit Multisport
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Ubezpieczenie na życie

Wymagania

  1. Wykształcenie wyższe w specjalności elektrotechniki / energetyki / trakcji elektrycznej
  2. Znajomość MS Office SC, Microstation V8i lub Autodesk AutoCAD
  3. Mile widziana znajomość programów Promis.e lub Bentley Raceway and Cable Management
  4. Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  5. Zgoda na udział w szkoleniach przy projektach zagranicznych i związanych z nimi krótkimi wyjazdami za granicę

More Information

  • This job has expired!
Company Information
Connect with us