Asystent Projektanta Drogowego 148 views3 applications

Biprogeo -Projekt jest biurem projektowo – konsultingowym. Od 1996 roku działa w zakresie budowy infrastruktury transportowej jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu.

Największymi osiągnięciami naszego biura są zakończone i zrealizowane projekty budowy odcinka Obwodnicy Śródmiejskiej z Mostem Milenijnym we Wrocławiu, przebudowy ul. Lotniczej, budowy sieci dróg wraz z odwodnieniem i oświetleniem do obsługi Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Biskupicach Podgórnych dla LG i jej kooperantów oraz rozpoczęte budowy przez firmę SKANSKA, w oparciu o nasze projekty: “Budowa Północnej Obwodnicy Śródmiejskiej we Wrocławiu” oraz “Budowa drogi wojewódzkiej Bielany – Łany – Długołęka na odcinku pomiędzy drogą krajową Nr 94 a drogą wojewódzką Nr 455 z budową przepraw przez Odrę i Oławę”

Zakres obowiązków

  • sporządzanie dokumentacji projektowych pod okiem doświadczonych projektantów,
  • prowadzenie procesu uzgadniania dokumentacji projektowej (składanie dokumentów, załatwianie formalności w urzędach i instytucjach),
  • koordynowanie prac Podwykonawców,
  • udział w inwentaryzacjach terenu.

Oferujemy

  • pracę w interesującej, rozwijającej się firmie z możliwością rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • udział w realizacji interesujących, prestiżowych projektów drogowych,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego, kwalifikacji,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji, w tym uzyskanie uprawnień budowlanych,
  • pracę zespołową w przyjaznej i miłej atmosferze,
  • atrakcyjne warunki pracy.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat,
  • mile widziana znajomość programu Microstation / InRoads,
  • dobra znajomość programów MS WORD, MS EXCEL,
  • mile widziane doświadczenie w branży drogowej,
  • umiejętność pracy w zespole, samodzielność i zaangażowanie.

More Information

  • This job has expired!
Company Information
    Total Jobs 0
  • Company size Over 250 employees