Asystent projektanta – Inż. ds. Uruchomień (AKPiA) 310 views3 applications

Firma ControlTec  Sp. z o.o. to wiodący integrator z obszaru automatyki przemysłowej.

Dostarczamy nowoczesne rozwiązania w branżach automatyki i elektryki.

Realizujemy projekty w największych przedsiębiorstwach energetycznych i przemysłowych w Polsce oraz za granicą. Nasze zrealizowane projekty możesz zobaczy na naszej stronie http://www.controltec.pl/

Co warto jeszcze wiedzieć o nas?

Nasz zespół tworzą: inżynierowie, technolodzy, projektanci, automatycy, robotycy oraz elektrycy. Stawiamy zdecydowanie na pracę zespołową, pasję i chęć rozwoju, nieszablonowe myślenie oraz determinację w działaniu.

Dziś masz szansę dołączyć do grona najlepszych specjalistów i stać się jednym z nich.

Twój ruch!

Zakres obowiązków

  • Projektowanie systemów kontrolno-pomiarowych maszyn do przemysłu energetycznego
  • Dobór urządzeń pomiarowych
  • Pełnienie nadzorów autorskich realizowanych projektów oraz udział w uruchomieniach
  • Prowadzenie uzgodnień technicznych dla potrzeb wykonywanych projektów

Oferujemy

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku, w gronie specjalistów
  • Szerokie spektrum możliwości rozwoju poprzez nabywanie praktycznego doświadczenia obiektowego
  • Realny wpływ na kreowania własnej ścieżki kariery zawodowej
  • Udział w interesujących projektach
  • Przyjazna kultura pracy
  • Atrakcyjne formy wynagradzania proporcjonalne do posiadanych umiejętności i doświadczenia zawodowego
  • Pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do wczasów, ubezpieczenia grupowe na życie, bony świąteczne, platforma do nauki języka angielskiego i niemieckiego, spotkania integracyjne)
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane: energetyka, automatyka, elektryka
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do wyjazdów delegacyjnych
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Biegła obsługa komputera, środowisko Office, AutoCad

Mile widziane

  • 2-letnie doświadczenie w projektowaniu z zakresu elektryki i AKPiA
  • Znajomość procesów technologicznych
  • Doświadczenie w projektowaniu w środowisku AutoCAD itp.

Kandydatów zainteresowanych naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową: www.controltec.pl

Wejdź na nasz oficjalny kanał na YouTube.

More Information

  • Only candidates can apply for this job.
Company Information
Connect with us