Asystent Projektanta Konstrukcji Drewnianych 156 views

Zakres obowiązków

Jesteśmy firmą – zakładem produkcyjnym konstrukcji drewnianych – TIMBER PL. Lokalizacja Naszego zakładu znajduje się w Wierzbicach (koło Kobierzyc 55-040). Zajmujemy się projektowaniem, produkcją i montażem konstrukcji drewnianych – wiązarów dachowych, domów szkieletowych, ścian szkieletowych i belek stropowych w technologii MiTeK.

Proponowane stanowisko Asystenta Projektanta i osoba pracująca na tym stanowisku będzie miała za zadanie wspierać Naszych Projektantów w zakresie prac projektowych, ofertowania, sporządzania dokumentacji, zbierania i analizy danych. Stanowisko jest objęte programem szkoleniowym, który ma wdrożyć osobę w obsługę programu do projektowania konsturkcji – PAMIR, firmy MITEK.

Mamy młody, doświadczony zespół projektantów. Są to osoby z doświadczeniem zawodowym w biurach projektowych a także projektanci posiadający już uprawnienia do projektowania.

Bardzo mile widziana jest chęć pracy stacjonarnej (w zakładzie w Wierzbicach), aby móc bezproblemowo uczestniczyć w procesie projektowania, produkcji i wytwarzania konstrukcji.

ZAPRASZAMY!

  • Sporządzanie dokumentacji projektowej: ofertowej (na potrzeby ofert), budowlanej, wykonawczej i produkcyjnej

  • Projektowanie konstrukcji drewnianych w technologii MiTek (PAMIR): wiązarów dachowych, domów szkieletowych, konstrukcji prefabrykowanych

  • Wykonywanie projektów, obliczeń konstrukcyjnych, list materiałowych, optymalizacja projektów pod potrzeby prefabrykacji

  • Przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej i wykonawczej konstrukcji oraz projektów do ofertowania

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej, dokumentów do obsługi klientów

  • Pomoc w prowadzeniu niektórych spraw administracyjnych i zarządzania, obsługi biura

Oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
  • Możliwość rozwoju, nauki, zdobycia doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach
  • Pracę przy ciekawych projektach dla różnych segmentów budownictwa
  • Stabilność zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz wyników pracy, może być wyższe niż wskazane poniżej
  • Format pracy – do uzgodnienia: pełen etat/pół etatu/część etatu
  • Forma umowy – do uzgodnienia: staż/praktyka/o pracę/zlecenie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy zdalnej

Wymagania

  1. Znajomości programu AutoCad oraz pakietu MS Office
  2. Znajomości podstaw rysunku technicznego oraz umiejętności czytania dokumentacji projektowej,
  3. Samodzielność i wysokie zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole
  4. Obowiązkowość, dokładność, umiejętność sprawnego rozwiązywania problemów
  5. Nie jest wymagane doświadczenie

More Information

  • This job has expired!
Company Information
Connect with us