ASYSTENT PROJEKTANTA W SPECJALNOŚCI MOSTOWEJ 253 views2 applications

Zakres obowiązków:
• udział w projektowaniu inżynierskich i inżynieryjnych obiektów mostowych, w
szczególności wykonywanie rysunków, opracowań projektowych,
• wykonywanie prac inwentaryzacyjnych i badawczych w terenie,
• udział w prowadzeniu części formalno – prawnej procesu projektowego.

Wymagania:
• umiejętność pracy w programie AutoCad,
• znajomość obsługi programów z pakietu Microsoft Office,
• mile widziana znajomość programów takich jak: Autodesk Robot, Sofistik,
• wykształcenie wyższe na kierunku budownictwo w specjalizacji mostowej,
(preferowani kandydaci z uzyskanym tytułem mgr. inż.)
• chęć rozwoju osobistego,
• dyspozycyjność minimum 4 dni w tygodniu,
• skrupulatność i odpowiedzialność w działaniu,
• czynne prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:
• ciekawą pracę przy różnorodnych projektach (inżynieria mostowa, drogowa,
hydrotechnika, budownictwo przemysłowe),
• zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego,
• pracę w profesjonalnych programach inżynierskich, takich jak Sofistik, Robot,
AutoCad,
• współpracę z pracownikami naukowymi, rzeczoznawcami, projektantami,
wykonawcami robót budowlanych,
• pracę w młodym, ambitnym zespole,
• wynagrodzenie adekwatne do poziomu umiejętności,
• elastyczny czas pracy.

More Information

  • This job has expired!
Company Information
Connect with us