Campus Ambasador 64 views

Zakres obowiązków

  • reprezentowanie firmy na uczelniach oraz w środowisku studenckim
  • inicjowanie i organizacja wydarzeń promocyjnych na uczelni i w środowisku akademickim
  • promowanie aktualnej oferty rekrutacyjnej wśród studentów i absolwentów
  • promowanie działań wizerunkowych Allegro na uczelniach
  • dystrybucja materiałów informacyjnych i wizerunkowych
  • aktywne działanie w social mediach
  • wspieranie działań marketingowych Allegro Smart

Oferujemy

  • możliwość poznania organizacji “od kuchni”
  • udział w programie Mentoringowym
  • wsparcie w organizacji wydarzeń na Twojej uczelni
  • udział w szkoleniach i programach edukacyjnych organizowanych przez Allegro
  • stypendium płatne raz w semestrze + pakiet super gadżetów

Wymagania

Możesz zostać Campus Ambasadorem w Allegro jeśli:

  • jesteś studentem jednej z naszych wybranych uczelni – Politechniki Poznańskiej, Politechniki Warszawskiej, Politechniki Wrocławskiej, SGH, AGH lub Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu
  • jesteś studentem I, II roku studiów licencjackich lub I, II, III jednolitych studiów magisterskich na kierunku: zarządzanie, finanse, ekonomia, metody ilościowe, prawo, administracja lub związanym z IT
  • aktywnie działasz w organizacjach studenckich lub kołach naukowych
  • jesteś dyspozycyjny od października 2021 do końca maja 2022 roku
  • czujesz się dobrze w organizacji eventów i wystąpieniach publicznych
  • lubisz social media i aktywnie z nich korzystasz
  • jesteś osobą kreatywną i wychodząca poza schemat

More Information

  • This job has expired!
Company Information
Connect with us