Cooling subsystem intern/ Stażysta w dziale Rozwoju Produktu 112 views2 applications

Zakres obowiązków

  • Zarządzanie portfolio elementów chłodniczych (sprężarek, wymienników ciepła, itp.),
  • Wspieranie zespołu w bieżących projektach kosztowych i jakościowych,
  • Asystowanie przy projektowaniu i rozwoju układu chłodzenia,
  • Wsparcie zespołu w codziennych obowiązkach.

Oferujemy

  • Płatny staż w międzynarodowej firmie,
  • Okazję do rozwoju i pogłębiania swoich umiejętności w zakresie systemów chłodzenia stosowanych w urządzeniach AGD,
  • Dużą odpowiedzialność,
  • Komfortowe i przyjazne warunki pracy.

Wymagania

  1. Student/ka, absolwent/ka studiów na kierunku technicznym, np.: Inżynieria Mechaniczna, Termodynamika, Mechanika płynów i inne pokrewne kierunki,
  2. Znajomość j.angielskiego (min. B2),
  3. Dostępność: 20-30h/ tyg,
  4. Umiejętności miękkie: otwartość, komunikatywność, chęć do nauki i szybkie jej przyswajanie, proaktywność, dobra organizacja pracy i umiejętność rozwiązywania problemów.

More Information

  • This job has expired!
Company Information
    Total Jobs 0
  • Address ul. Bora - Komorowskiego 6