Doradca Techniczno Handlowy 51 views

Zakres obowiązków

  • Dobór systemów zagospodarowania wody deszczowej, wody szarej, oczyszczania ścieków,
  • zarządzanie procesami sprzedażowymi i marketingowymi sklepu internetowego,
  • projektowanie i wdrażanie produktów w sklepie internetowym,
  • prowadzenie korespondencji mailowej i telefonicznej z klientami w procesie sprzedaży produktów przez internet,
  • sporządzanie ofert handlowych dla klientów indywidualnych ,
  • utrzymywanie stałego kontaktu z aktualnymi klientami i dbanie o jakość obsługi,

Oferujemy

  • 3 miesięczny okres próbny a następnie przedłużenie współpracy na umowę o pracę ,
  • szkolenie z obsługi sklepów internetowych, optymalizacji stron internetowych, narzędzi analitycznych;
  • możliwość podjęcia współpracy „od zaraz”

Wymagania

  1. wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów ( poszukujemy absolwentów po specjalizacji: ochrona środowiska, inżynieria sanitarna, inżynieria środowiska lub inżynieria ekonomiczna) ,
  2. wiedza z zakresu zagadnień e-commerce i e-marketing mile widziana
  3. posiadanie zdolności interpersonalnych niezbędnych w kontakcie z klientem ,
  4. swobodna obsługa pakietu MS Office,
  5. obsługa programów graficznych ( Photoshop) mile widziana
  6. znajomości działania sprzedaży internetowej,
  7. duże zaangażowanie oraz determinacja w osiąganiu celów,
  8. znajomość języka angielskiego

More Information

  • Only candidates can apply for this job.