DORADCA TECHNICZNY / ASYSTENT – PROJEKTANT, woj. dolnośląskie, opolskie – Herz 65 views

Spółka HERZ Armatura i Systemy Grzewcze należy do międzynarodowej grupy HERZ Armaturen GmbH, będącej jednym z najważniejszych europejskich producentów armatury grzewczej i instalacyjnej oraz kotłów na biomasę.

W związku z dynamicznym rozwojem w Polsce, firma poszukuje Kandydatów na stanowisko:

DORADCA TECHNICZNY / ASYSTENT – PROJEKTANT

miejsce pracy: województwo – dolnośląskie, opolskie

Twój zakres obowiązków:

  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z projektantami branży sanitarnej i instalacyjne
    pozyskiwanie nowych Klientów poprzez bezpośrednie wizyty i kontakty w biurach projektowych
    doradztwo techniczne w zakresie projektowania instalacji grzewczych i sanitarnych wraz z zastosowaniem produktów firmy: Herz
    współpraca z Przedstawicielem Handlowym oraz współpracownikami zespołu sprzedaży
    prowadzenie szkoleń z zakresu stosowania i projektowania produktów Herz
    aktywna pomoc przy wdrażaniu nowych produktów

Twoje zadania będziesz wykonywać u boku Przedstawiciela Handlowego na terytorium: województwa dolnośląskiego oraz opolskiego

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie techniczne (inżynieria środowiska lub pokrewne)
    znajomość programów wspomagających projektowanie (InstalSoft, Sankom, AutoCAD
    komunikatywność i umiejętność negocjacji
    samodzielność i duże zaangażowanie
    prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
    doświadczenie w projektowaniu instalacji grzewczych i wodociągowych
    znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
    znajomość branżowych biur projektowych
    znajomość rynku inwestycyjnego

To oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
    stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    przejrzyste zasady pracy premiujące osiągane wyniki
    pracę w dynamicznym i zgranym zespole,
    niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, smartfon,
    możliwość rozwoju poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Herz Armatura i Systemy Grzewcze Sp. z o.o., która stanie się ich Administratorem, w celu przeprowadzenia rekrutacji. Oświadczam, że zapoznałem się ze szczegółową informacją, jak chronione będą moje dane osobowe oraz jakie przysługują mi prawa, zamieszczoną na stronie www.herz.com.pl i jestem świadoma/y, że podanie przeze mnie danych jest dobrowolne, jak również, że przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody jest równoznaczne z rezygnacją z dalszego udziału w procesie rekrutacji realizowanym przez Herz Armatura i Systemy Grzewcze sp. z o.o.

More Information

  • This job has expired!