Elektromonter 45 views1 application

Firma ControlTec Sp. z o.o. to wiodący integrator z obszaru automatyki przemysłowej.
Dostarczamy nowoczesne rozwiązania w branżach automatyki i elektryki.
Realizujemy projekty w największych przedsiębiorstwach energetycznych i przemysłowych w Polsce oraz za granicą. Nasze zrealizowane projekty możesz zobaczy na naszej stronie http://www.controltec.pl/

Co warto jeszcze wiedzieć o nas?
Nasz zespół tworzą inżynierowie: technolodzy, projektanci, automatycy, robotycy oraz elektrycy. Stawiamy zdecydowanie na pracę zespołową, pasję i chęć rozwoju, nieszablonowe myślenie oraz determinację w działaniu.
Dziś masz szansę dołączyć do grona najlepszych specjalistów i stać się jednym z nich.
Twój ruch!

Uwaga: Oferta skierowana jest zarówno do studentów, którzy w okresie wakacyjnym są w pełni dyspozycyjni, jak również dla studentów studiów zaocznych z perspektywą dłuższej współpracy w trakcie roku akademickiego.

Jeżeli chcesz zbierać pierwsze cenne doświadczenia w branży, pracując u renomowanego Klienta, szukasz praktycznych doświadczeń, masz zainteresowania związane z elektryką oraz dziedzinami pokrewnymi oraz nie boisz się fizycznej pracy – ta oferta może Ciebie zainteresować. To dobry wstęp do branży dla przyszłego inżyniera.

Zakres obowiązków

  • Montaż elektryczny na obiekcie, podłączenia obiektowe w instalacjach nN
  • Terminowa i jakościowa realizacja zadań wyznaczonych przez przełożonego, przygotowywanie trasy i sposobu prowadzenia kabla w kanale, wciąganie kabla do przygotowanej trasy
  • Uruchamianie układów pomiarowych w branży AKPiA
  • Uruchamianie układów sterowania napędami w branży elektrycznej
  • Montaż elektryczny na konstrukcji maszyn

Oferujemy

  • Umowę o pracę (przy współpracy długoterminowej również w trakcie studiów) lub umowa zlecenie –  do ustalenia indywidualnie z Kandydatem
  • Terminowe wypłaty wynagrodzeń
  • Stawka godzinowa – od 20,00 zł brutto
  • Benefity (dotyczy umowy o pracę): karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do wczasów, ubezpieczenia grupowe na życie, platforma do nauki języka angielskiego i niemieckiego, bony świąteczne, mikołajkowe upominki dla dzieci pracowników, spotkania integracyjne
  • Pracę w przyjaznej atmosferze oraz wśród ludzi, u których możesz liczyć na pomoc
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • Możliwość rozwoju, szkoleń zawodowych
  • Możliwość zdobywania cennych doświadczeń poprzez pracę na obiektach u naszych renomowanych Klientów

Wymagania

  • Minimum wykształcenie średnie techniczne
  • Uprawnienia SEP E1 do 1kV (mile widziane uprawnienia kontrolno-pomiarowe, również w kategorii D1)
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi, przyrządów pomiarowych (multimetr)
  • Prawo jazdy kategorii B (czynne)
  • Gotowość do wyjazdów delegacyjnych
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Predyspozycje i chęć do współpracy z naszymi Klientami i Kierownikami na obiektach
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Chęć do podnoszenia kwalifikacji zawodowych – inicjatywa do uczenia się nowych rzeczy

More Information

  • Only candidates can apply for this job.
Company Information
Connect with us