Freelancer – strona www 80 views

Zakres obowiązków

Firma Perfecta A. Szczebak poszukuje freelancera do przygotowania prostej strony internetowej dla sklepu firmowego.

Dostarczamy niezbędne materiały marketingowe oraz treści – poszukujemy osoby, która NA SZABLONIE (np. wordpress lub innym edytowalnym we własnym zakresie) przygotuje stronę www, która będzie posiadała edytowalną część (podstrony “produkty” oraz aktualności”). Planujemy, aby strona sklepu NIE była stroną ONE PAGE.

Kwestia domeny i serweru, na którym stanie strona już są zorganizowane.

Oferujemy

  • umowę o dzieło
  • materiały niezbędne do przygotowania strony www
  • pomoc i wsparcie w trakcie przygotowywana strony internetowej

Wymagania

Mile widziane przykłady realizacji / zleceń (nawet podstawowe) – prosimy zatem, aby w CV (lub bezpośrednim e-mailu) uwzględnić linki do swoich prac/ realizacji (nawet z zakresu zadań w ramach zajęć).

More Information

  • This job has expired!
Company Information
Connect with us