Inzynier Automatyk 79 views

Valmet Technologies and Services w związku z intensywnym rozwojem zespołu w Jeleniej Górze poszukuje kandydata do pracy na stanowisko Inżynier Automatyk.

Jako Inżynier Automatyk jesteś przedstawicielem Valmet i kierujesz całym procesem projektowym. Ważną częścią Twojej pracy będzie dbałość o klienta i jego satysfakcję. Jako Inżynier będziesz odpowiedzialny za przygotowanie, prezentację i realizację projektu. Praca opiera się na potrzebach klienta i możliwościach biznesowych Valmet. W naszej firmie masz wyjątkową okazję do nawiązania długotrwałych relacji z klientami na całym świecie.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe mile widzaine specjalności: Elektryk, Automatyk, Elektronik
  • Znajomość narzędzi MS Office i środowiska Windows
  • Mile widziana znajomość programu Eplan
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie. Inne języki są atutem
  • Mile widziane Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do wyjazdów służbowych

Jeśli masz pewność, że odniesiesz sukces na tym stanowisku, nawet jeśli nie spełniasz wszystkich tych wymagań, nie wahaj się aplikować. Zawsze szukamy różnorodności i talentu.

Oferujemy :

Stabilną, ciekawą i jednocześnie pełną wyzwań pracę w przyjaznym środowisku z możliwością rozwoju zawodowego i aktywnego udziału w licznych projektach.

Aplikuj:

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim wraz z oczekiwanym wynagrodzeniem.

When everything works together 
Valmet is where the best talent from a wide variety of backgrounds comes together. With 14.000 professionals around the world, we are the leading global developer and supplier of technologies, automation and services for the pulp, paper and energy industries. Our commitment to moving our customers’ performance forward requires creativity, technological innovations, service know-how – and above all, teamwork.

 

More Information

  • This job has expired!