Inżynier budowy – branża elektryczna 142 views

Zakres obowiązków

  • czynny udział w procesie przygotowania oraz realizacji budowy,
  • koordynację branżową i nadzór nad właściwą organizacją robót na budowie,
  • rozliczanie podwykonawców,
  • wykonywanie i prowadzenie dokumentacji, w tym przygotowywanie dokumentacji powykonawczej,
  • dbanie o jakość i terminowość realizacji robót zgodnie z harmonogramem oraz wymaganiami kontraktu.

Oferujemy

  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • duże możliwości rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy i zaangażowania,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków.

Wymagania

  1. wykształcenie wyższe – o kierunku elektrycznym ,
  2. bardzo dobra znajomość obsługi Word, Excel, AutoCad,
  3. dodatkowym atutem będzie znajomość innych programów, np. Norma PRO
  4. umiejętność czytania rysunku technicznego,
  5. ogólna znajomość zagadnień branżowych, orientacja w przepisach budowlanych,
  6. umiejętność efektywnego zarządzania czasem,
  7. samodzielność i umiejętność logicznego myślenia oraz działania pod presją czasu,
  8. prawo jazdy kat. B,

More Information

  • This job has expired!