Inżynier Budowy Instalacje Elektryczne 59 views

Zakres obowiązków

  • koordynacja prac oraz bieżąca kontrola terminowości i jakości robót elektrycznych,

  • weryfikacja dokumentacji projektowych, kosztorysów oraz przedmiarów robót,

  • nadzór nad podwykonawcami,

  • udział w odbiorach robót,

  • udział w naradach koordynacyjnych,

  • wydawanie materiałów i kontrola stanu magazynu

Oferujemy

  • pracę przy ciekawych projektach w dynamicznie rozwijającej się firmie inżynieryjnej,

  • zatrudnienie na staż, praktyki, umowę zlecenie, umowę o pracę,

  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia wraz z pakietem benefitów

  • możliwość rozwoju zawodowego.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne / Inżynier – Elektryka, Energetyka, Budownictwo

  • doświadczenie zawodowe mile widziane,

  • umiejętność czytania dokumentacji projektowej,

  • znajomość pakietu programów MS OFFICE, AutoCad,

  • prawo jazdy kategorii B.

More Information

  • This job has expired!
Company Information
Connect with us