Inżynier budowy- staż 79 views1 application

Zakres obowiązków

Oferujemy płatny staż na stanowisku inżyniera budowy na dynamicznie rozwijającym się Osiedlu na terenie Oławy. Budowane przez nas domy i mieszkania wyposażone są w nowoczesne i energooszczędne  rozwiązania takie jak pompy ciepła czy rekuperacja.

Do obowiązków inżyniera budowy należeć będzie m.in.:

– nadzór i koordynacja prac firm wykonawczych,

– wykonywanie przedmiarów budowlanych,

– składanie zamówień,

– uczestnictwo w odbiorach budowlanych,

– analiza dokumentacji projektowej,

– wsparcie realizacji budowy.

Oferujemy

  • Płatny Staż w dynamicznie rozwijającej się firmie deweloperskiej Reńskie I Sp. z o.o. zajmującej się budową i sprzedażą domów w zabudowie szeregowej, bliźniaczej, oraz domów wielorodzinnych.
  • Zdobycie  doświadczenia w pracy na budowie.
  • Praktykę do uprawnień budowlanych.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Poznanie technologii wykonywania prac budowlanych (od robót ziemnych po wykończenie).
  • Pracę w przyjemnej atmosferze.

Wymagania

  1. Student (minimum 2 rok studiów) lub absolwent budownictwa.
  2. Umiejętność pracy w zespole.
  3. Umiejętność czytania dokumentacji projektowej.
  4. Dobra organizacja pracy, samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie.
  5. Chęć nauki.
  6. Prawo jazdy kat. B.
  7. Obsługa programów MS Office, AutoCad.

More Information

  • This job has expired!