Inżynier ds. administracji i realizacji inwestycji 107 views1 application

Zakres obowiązków

  • wsparcie administracyjne firmy
  • współpraca z Działem Księgowości, w tym administrowanie dokumentacji pracowniczej
  • wsparcie Kierownika Budowy w zakresie przygotowania i organizacji budowy
  • kontrola nad procesem obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej (analiza zgłoszeń, przygotowanie ofert)
  • bieżąca analiza dokumentacji technicznej
  • prowadzenie korespondencji z wykonawcami
  • tworzenie dokumentacji powykonawczej

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w miłym zespole, młodych ambitnych i twórczych ludzi
  • możliwość rozwoju
  • bardzo dobre warunki pracy

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (klimatyzacja, instalacje sanitarne)
  • doświadczenie zawodowe
  • znajomość zagadnień procesu inwestycyjnego
  • samodzielność w działaniu i dobra organizacja czasu pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kategorii B

More Information

  • This job has expired!