Inżynier ds. Edycji Katalogów Części Zamiennych 166 views4 applications

Zakres obowiązków

  • Opracowanie i aktualizacja katalogów części zamiennych,

  • Współpraca z działami technicznymi,
  • Współpraca z edytorami i inżynierami z innych centrów technicznych na świecie.

Oferujemy

  • Współpracę z profesjonalistami, możliwość uczestnictwa w międzynarodowych projektach,

  • Dobrą atmosferę w pracy,

  • Przyjazne miejsce pracy,

  • Pakiet szkoleń wprowadzających oraz wdrożenie w zakres obowiązków,

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie z branży motoryzacyjnej,

  • Opiekę medyczną, kartę multisport.

Wymagania

  1. Wykształcenie wyższe,

  2. Dobra znajomość rysunku technicznego,

  3. Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  4. Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, samodzielność w pracy,

  5. Umiejętność analizowania danych,

  6. Umiejętność czytania schematów elektrycznych będzie dodatkowym atutem,
  7. Znajomość pakietu MS Office.

More Information

  • Only candidates can apply for this job.