INŻYNIER JAKOŚCI 118 views1 application

Zakres obowiązków

  • Definiowanie i wdrażanie akcji poprawy jakości produktów i procesów,
  • Dostarczanie dokładnej i regularnej informacji zwrotnej o jakości produktów
  • Współpraca z przedstawicielami zagranicznych klientów
  • Rozpatrywanie reklamacji jakościowych od klienta
  • Definiowanie punktów kontroli produktów w procesie produkcyjnym
  • Nadzorowanie i zarządzanie dokumentacją kontrolno-pomiarową
  • Przeprowadzanie audytów wyrobu, procesu i systemu jakości

Oferujemy

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • dofinansowanie wypoczynku
  • pakiet relokacyjny

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane: materiałoznawstwo, chemia
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom C)
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Znajomość planów kontroli wejściowych, SAP, MES, AQL

More Information

  • This job has expired!
Company Information
    Total Jobs 0
  • Company size Over 250 employees
  • Address ul. Miłosna 32, 82-500 Kwidzyn
Connect with us