Inżynier Konstruktor / Kreślarz BIM 71 views

Nasz sukces jest wynikiem dobrej pracy zespołowej – pracujmy razem

Od roku 2005 zajmujemy się projektowaniem wszystkich procesów planowania i nadzoru w branży budowlanej. Jesteśmy wysoko wykwalifikowanym, zaangażowanym zespołem i postrzegamy siebie jako liderów myśli w zakresie zrównoważonego budownictwa. W ramach wdrażania efektywnych rozwiązań w zakresie aktywnej ochrony klimatu poszukujemy pilnie osoby do rozpoczęcia pracy jako:

Inżynier Konstruktor / Kreślarz BIM

40 godzin tygodniowo (od zaraz, miejsce pracy Wiedeń)

Zakres obowiązków

– Opracowania konstrukcyjno-statyczne budynków i konstrukcji nośnych.

– Tworzenie dokumentacji projektowo-wykonawczej kompatybilnej z BIM będącą podstawą do

planowania na poziomie LOD 3-4,

– Koordynacja wewnętrznej i zewnętrznej wymiany danych z wykorzystaniem interfejsów (np. IFC)

Nasze wymagania

– Wykształcenie techniczne

– Doświadczenie zawodowe w tworzeniu planów wykonawczych i rysunków zbrojenia (min. 5 lat)

– Doświadczenie w obsłudze pakietu MS-Office i oprogramowania branżowego (Allplan, Autocad,

BimColab)

– Asertywność, zorganizowane podejście do pracy i umiejętności organizacyjne

– Komunikatywność niezbędna do pracy w zespole i samodzielność w sposobie pracy

Oferujemy

– Szerokie spektrum wyzwań i zróżnicowany zakres pracy

– Miejsce pracy jest bardzo dobrze skomunikowane

– Możliwość dokształcania oraz różne świadczenia socjalne

– Pracujemy w zespole!

Dla powyższego stanowiska oferujemy roczne wynagrodzenie brutto w wysokości od 35.000 euro (minimalne wynagrodzenie dla architektów i inżynierów-konsultantów). Chętnie zaproponujemy wyższe, zgodne z bieżącą sytuacją na rynku, wynagrodzenie w zależności od kwalifikacji i doświadczenia.

More Information

  • This job has expired!
Company Information
    Total Jobs 0
  • Branża Construction
  • Company size Over 250 employees
  • Address Gumpendorfer Straße 132/1/9, 1060 Wiedeń