INŻYNIER MECHANIK 399 views8 applications

Zakres obowiązków

  • bezpośredni udział w procesie napraw ciężkich maszyn torowych w celu zapoznania się z ich budową, działaniem i technologią napraw poszczególnych zespołów
  • sporządzanie dokumentacji zakupowej na części niezbędne do remontu maszyn
  • testowanie komponentów i produktów po przeprowadzonej naprawie
  • diagnozowanie usterek w naprawianych maszynach
  • wprowadzanie zmian w istniejących projektach

Oferujemy

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • szeroki wachlarz świadczeń pozapłacowych:
  • ubezpieczenia zdrowotne,
  • pakiety medyczne
  • ulgi na przejazdy kolejowe do 99%
  • karty multisport
  • dofinansowanie do wczasów i wycieczek

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (budowa maszyn lub pokrewne)
  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • umiejętności dokonywania pomiarów metrologicznych
  • samodzielność i komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • stan zdrowia pozwalający na wykonywanie czynności służbowych
  • prawo jazdy kat. B

More Information

  • This job has expired!
Company Information
    Total Jobs 0
  • Branża Construction
  • Address Hubska 6, Wrocław
Connect with us