Inżynier produkcji 119 views4 applications

Dongshin Motech Poland Sp. z o. o. to firma działająca w branży automotive, zajmująca się produkcją elementów do baterii samochodów elektrycznych. Współpracujemy z wieloma firmami, zaopatrującymi czołowych producentów samochodów na świecie. Jesteśmy silnie rozwijającą się firmą, poszukującą kandydatów do nowo powstającego zespołu.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Inżynier produkcji

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

Opis stanowiska:

  • opracowywanie i aktualizacja dokumentacji technologicznej
  • opracowywanie wskaźników KPI
  • szkolenie pracowników produkcji
  • kontrola nad dokumentacją procesu produkcji (tworzenie standardów i instrukcji stanowiskowych, aktualizacja i standaryzacja)

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność rozwiązywania problemów
  • znajomość rysunku technicznego
  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • znajomość języka angielskiego
  • znajomość normy IATF 16949 będzie atutem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełen etat)
  • kursy i szkolenia
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • miłą i przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole

Prosimy przesyłać CV w języku angielskim i polskim.

More Information

  • This job has expired!
Company Information
    Total Jobs 0
  • Branża Motoring
  • Company size Over 250 employees
  • Address Współpracy 1A, Biskupice Podgórne