Inżynier R&D mechatronika / elektronika 808 views30 applications

Zakres obowiązków

Praca nad prototypowaniem i rozwojem innowacyjnych produktów IoT w laboratorium cyfrowym A4BEE Digital Lab.
Udział w pełnym procesie wytwarzania innowacyjnych inteligentnych podzespołów i urządzeń: zaczynając od koncepcji, przez projekt, po wykonanie i uruchomienie.
Zaangażowanie w pracę przy elektronice, mechanice i oprogramowaniu.

Oferujemy

  • praca w laboratorium cyfrowym A4BEE Digital Lab w młodym, dynamicznym zespole pasjonatów IT, elektorniki, i innowacji
  • innowacyjne i ciekawe projekty (głównie dla branży biotech i automatyki przemysłowej)
  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń i nauki nowych technologii
  • współpraca z klientami i partnerami międzynarodowymi
  • elastyczne godzin pracy
  • możliwość zatrudnienia w pełnym i częściowym wymiarze pracy (min 20 godz tygodniowo)
  • miejsce pracy Wrocław

Wymagania

  1. wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie nauki (preferowane kierunki mechatronika, elektronika, automatyka, informatyka, choc niewymagane)
  2. doświadczenie w projektach z platformami Raspberry Pi, Arduino (doświadczenie zdobywane w domowym zapleczu też się liczy)
  3. wiedza z zakresu projektowania/budowania elektroniki i mechaniki (znajomość oprogramowania CAD)
  4. podstawowa znajomość jednego z języków programowania: JavaScript (preferowany), C++
  5. umiejętność pracy ze stacją lutowniczą, elektronarzędziami, drukarka 3D (lub brak strachu przed takowymi, otwartość na naukę)
  6. zainteresowanie obszarami IoT, IIoT, Industry 4.0, robotyka
  7. Mile widziane:
    – znajomość platformy node-red, cloudowych platform IoT, OPC UA, MQTT
    – chęć uczenia się i poznawania nowych technologii nie tylko cyfrowych

More Information

  • Only candidates can apply for this job.
Showing 1–0 of 0 jobs

Nothing Found

Company Information
Connect with us