Inżynier/Specjalista ds. Dokumentacji Technicznej (zamocowania budowlane) 19 views

Opis stanowiska:

  • nadzór nad procesami badań i analiza ich wyników  oraz aktywny udział w tworzeniu dokumentacji technicznej dla istniejących i nowych produktów RAWLPLUG;
  • zlecanie wykonywania i nadzór nad procesami aprobat technicznych i badań produktów w zewnętrznych instytucjach;
  • współpraca z działem R&D w czasie tworzenia i wdrażania nowych produktów;
  • wsparcie z zakresu dokumentacji technicznej produktów dla pozostałych działów w firmie.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, techniczne (budowlane lub mechaniczne)​;
  • umiejętność analizy wyników badawczych;
  • doświadczenie zawodowe w dziedzinie zamocowań budowlanych i ich wykorzystania;
  • znajomość metod badawczych i prowadzenia dokumentacji technicznej będzie dodatkowym atutem;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • otwartość na poszerzanie wiedzy i pogłębianie nowych zagadnień;
  • zdolność analitycznego myślenia, dociekliwość oraz kreatywne podejście do rozwiązywania problemów;
  • terminowość i dobra organizacja pracy własnej;
  • wysokie zdolności interpersonalne, umiejętność pracy w zespole;
  • gotowość do pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w  dynamicznie rozwijającej się Grupie;
  • ambitne i samodzielne stanowisko;
  • udział w projektach mających realny wpływ na rozwój organizacji;
  • pracę w międzynarodowym środowisku;
  • interesującą i urozmaiconą pracę w zespole fachowców;
  • prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do posiłków;
  • parking samochodowy i rowerowy dla pracowników;
  • wspólne uczestniczenie w akcjach sportowych – piłka nożna, koszykówka, biegi długodystansowe, rajdy rowerowe.

More Information