Junior Database Administrator 213 views3 applications

Setup.pl to polsko-niemiecka agencja e-commerce, specjalizująca się w międzynarodowej sprzedaży na marketplace’ach. Produkty Klientów pochodzących z całego Świata, wprowadzamy na najważniejsze rynki online. Możesz przyczynić się do dalszej realizacji naszej wizji: w ramach Setup.Global rozwijamy globalną sieć agencji z partnerami w Skandynawii, Azji i USA, wspierając średnie i duże firmy w ekspansji.

Szukamy Ciebie, jeżeli:

  • bardzo dobrze opanowałeś MS Excel,
  • chcesz wprowadzać nowe produkty na: Amazon, eBay, Kaufland.de i 40 innych platform,
  • lubisz pracować z bazami danych, nie przerażają Cię rozbudowane tabele Excel,
  • poradzisz sobie z tabelami przestawnymi, znasz formuły i umiesz z nich korzystać,
  • samodzielnie radzisz sobie z problemami i szybko potrafisz dostosować się do nowych rozwiązań i wyzwań,
  • jesteś człowiekiem, który chce aby jej/jego własne pomysły i rozwiązania miały rzeczywisty wpływ na rozwój naszej firmy,
  • chcesz pracować w międzynarodowym zespole ekspertów od uruchomienia sprzedaży transgranicznej,
  • jesteś osobą mówiącą językiem angielskim w stopniu co najmniej średnio-zaawansowanym.

Twój zakres obowiązków mógłby wyglądać tak:

  • tworzenie bazy produktowej, zawierającej wszystkie informacje o produktach,
  • przetwarzanie informacji o produkcie i przeniesienie ich do odpowiednich kolumn w tabelach,
  • znajdowanie i rozwiązywanie problemów z bazami danych,
  • bezpośrednia współpraca z Plentymarkets – wiodącym systemem ERP w Niemczech – w tworzeniu bazy produktów,
  • przygotowywanie baz produktowych służących do uruchomienia sprzedaży na marketplace’ach.
  • praca z Plentymarkets, wiodącym systemem ERP dla sprzedaży omnichannel

Tylko u nas:

  • dostaniesz niepowtarzalną szansę pracy w polsko-niemieckiej agencji omnichannel w międzynarodowym, różnorodnym zespole, w firmie założonej i zarządzanej przez kobietę,
  • wpłyniesz bezpośrednio na sukces w rozwoju sprzedaży transgranicznej największych producentów i dystrybutorów,
  • będziesz miała/ł styczność z językami, kulturami, marketingiem oraz Klientami i partnerami z całego Świata,
  • zdobędziesz wiedzę i doświadczenie w sprzedaży na marketplace’ach bezpośrednio od praktyków z ponad 10-letnim doświadczeniem,
  • będziesz miała/ł okazję regularnie brać udział w szkolenia z ekspertami z każdego zakresu naszej działalności, kursach językowych, pracy zdalnej lub pracy w naszych biurach we Wrocławiu i Berlinie,
  • dostaniesz umowę o pracę, adekwatne do Twojego doświadczenia wynagrodzenie oraz dodatkowo atrakcyjny model prowizyjny.

More Information

  • Only candidates can apply for this job.