Junior HR Assistant (1/2 etatu) 84 views1 application

Od ponad 16 lat specjalizujemy się w tworzeniu i dostarczaniu najwyższej klasy dedykowanego oprogramowania. W ciągu naszej historii ukończyliśmy 475 różnorodnych projektów z wielu branż dla ponad 60 klientów z całej Europy. Zdajemy sobie sprawę, że wspólny sukces musi opierać się na wzajemnym zaufaniu, dlatego naszymi głównymi atutami są wiarygodność i profesjonalizm. W VM.PL dbamy o bliskie relacje nie tylko z naszymi klientami, lecz również wewnątrz firmy. Dążymy do tego, aby nasi pracownicy byli zadowoleni z pracy i chcieli zostać z nami jak najdłużej. Dzięki naszym staraniom udaje nam się utrzymać dotychczasową niską rotację pracowników na poziomie 5%.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Junior HR Assistant, która dołączy do naszego działu People & Culture.

Twoje zadania:

  • Wspieranie HR Business Partnera VM.PL w codziennej pracy
  • Tworzenie podsumowań ze spotkań i prezentacji firmowych
  • Bieżąca koordynacja organizowanych przez firmę kursów językowych
  • Pomoc w organizacji firmowych wydarzeń i eventów
  • Praca z dokumentacją – listy pracowników, matryce kompetencji
  • Zbieranie i opracowywanie danych na temat pracowników
Oferujemy:
  • Możliwość nauki obsługi procesów HR w szybko rosnącej organizacji
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i bazy wiedzy
  • Doskonalenie umiejętności pod okiem doświadczonych specjalistów
  • Biuro w doskonałej lokalizacji (5 min. pieszo od Dworca Głównego) we Wrocławiu – ul. Kościuszki 82
  • Elastyczny czas pracy
  • Pracę w wymiarze 20h tygodniowo (1/2 etatu)
  • Naukę języków w trakcie pracy
  • Imprezy integracyjne
  • Realny wpływ na kształtowanie firmy i komunikacji z kandydatami
  • Benefity: Luxmed, ubezpieczenie NNW, Multisport
  • Budżet szkoleniowy na Twój rozwój (techniczny, językowy)
  • Możliwość wynajęcia jedynej w swoim rodzaju motorówki IT w Polsce (nie masz patentu? Z nami go zrobisz! 🤩) Zobacz nasz Boat Office na YouTube!
Wymagania:
  • Zaangażowanie i chęć do nauki
  • Lekkie pióro
  • Dobra organizacja własnej pracy, umiejętność ustalania priorytetów
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Znajomość narzędzi pakietu Office
Nice to have:
  • Znajomość języka niemieckiego

More Information

  • Only candidates can apply for this job.
Company Information
Connect with us