Junior .NET Developer 133 views2 applications

Obowiązki:

  • projektowanie architektury, programowanie i utrzymywanie aplikacji w technologii .NET – backend,
  • współpraca z testerami,
  • bezpośredni kontakt z klientem polskim i zagranicznym.

Wymagania:

  • wykształcenie informatyczne lub pokrewne,
  • doświadczenie w programowaniu C# i technologii .NET,
  • mile widziana znajomość: HTML, CSS, Java Script, Docker, bazy danych,
  • znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenia/o dzieło, B2B),
  • międzynarodowe środowisko pracy (zatrudniamy osoby spoza Polski, zatem masz u nas doskonałą okazję by przećwiczyć swój angielski w bezstresowej atmosferze),
  • świetna lokalizacja – zaraz obok Rynku we Wrocławiu (w okolicy wiele restauracji, w których można spędzić przerwę na lunch),
  • elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy częściowo zdalnie,
  • lekcje języka niemieckiego,
  • stół do piłkarzyków w biurze,
  • imprezy firmowe i okolicznościowe,
  • możliwość darmowej realizacji egzaminów Microsoft (zdanie nagradzane zwiększeniem pensji),
  • dodatkowe benefity: prywatna opieka medyczna, karta Multisport oraz miejsce parkingowe w Narodowym Forum Muzyki.

More Information

  • This job has expired!
Company Information
    Total Jobs 0
  • Branża IT-Software development
  • Company size Up to 50 employees
  • Address ul. Św. Antoniego 2/4, 50-073 Wrocław
Connect with us