Kierownik ds. eksploatacji sieci wod-kan i suw 108 views

Zakres obowiązków

    1. Nadzór nad eksploatacją stacji uzdatniania wody, nad procesami produkcji wody, optymalizacja ilości, jakości i przesyłu wody.

    2. Koordynowanie działań remontowych i naprawczych na stacjach uzdatniania wody, organizowanie pracy zespołu poprzez ustalanie, nadzór, kontrolę i ocenę realizacji dla pracowników.

    3. Zapewnienie ciągłości uzdatniania wody zgodnie z wymogami pozwoleń wodnoprawnych.

    4. Zapewnienie właściwych parametrów wody zgodnie z rozporządzeniem ministra zdrowia w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia dla ludzi.

    5. Nadzór nad przeprowadzeniem okresowych konserwacji zgodnie z obowiązującą dokumentacją techniczno-ruchową oraz utrzymanie ruchu wszystkich urządzeń i instalacji związanych z uzdatnianiem wody.

    6. Współpraca z organami administracji publicznej w zakresie uzdatniania wody i poboru próbek wody.

    7. Znajomość przepisów prawa w zakresie Ustawy o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków, Prawa Wodnego, Prawa ochrony Środowiska.

    8. Sprawdzanie prawidłowości przygotowanych przez projektantów materiałów do decyzji administracyjnych oraz weryfikacja dokumentacji projektowej.

    9. Przygotowywanie dokumentów merytorycznych do postępowań o udzielenie zamówienia publicznego, a także udział w pracach komisji przetargowych.

    10. Nadzór nad realizacją całego procesu inwestycyjnego, od projektu do wykonawstwa.

    11. Utrzymywanie kontaktów z podmiotami zewnętrznymi uczestniczącymi w procesie realizacji inwestycji.

Oferujemy

    1. Stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę.

    2. Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

    3. Możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie.

    4. Praca w miłej atmosferze.

Wymagania

    1. Wykształcenie wyższe techniczne (ochrona środowiska, inżynieria środowiska i pokrewne).

    2. Wiedza z zakresu procesów uzdatniania wody oraz przepisów i aktów prawnych w zakresie realizacji i remontów, utrzymania/eksploatacji urządzeń.

    3. Prawo jazdy kat. B.

    4. Komunikatywność.

    5. Umiejętność współpracy w zespole oraz rozwiązywania problemów oraz inicjacja rozwiązań.

    6. Umiejętność czytania i prowadzenia dokumentacji projektowych.

More Information

  • This job has expired!
Company Information
Connect with us