Kierownik Robót/Kierownik Budowy 104 views

CREA BUDOWNICTWO jest dynamicznie rozwijającą się firmą budowlaną, która realizuje szeroki wachlarz inwestycji na terenie Polski.

Zakres obowiązków

  • zarządzanie projektem budowlanym zgodnie w umową, harmonogramem budowy i zapewnienie jego terminowego wykonania,

  • sprawowanie bieżącego nadzoru nad prowadzonymi robotami,

  • zarządzanie podległymi brygadami – siły własne, podwykonawcy

  • nadzorowanie jakości wykonywanych robót,

  • wyszukiwanie, kontraktacja i nadzorowanie prac firm podwykonawczych,

  • optymalizacja zapotrzebowania na materiały budowlane i tworzenie zamówień,

  • prowadzenie dokumentacji budowlanej i fotograficznej,

  • wykonywanie obmiarów, sporządzanie protokołów odbioru prac,

  • nadzorowanie przestrzegania zasad BHP.

Oferujemy

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę w doświadczonym i przyjaznym zespole
  • bardzo ciekawe i unikatowe wyzwanie zawodowe
  • niezbędne narzędzia pracy oraz benefity

Wymagania

  1. Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku ,
  2. Umiejętność zarządzania ludźmi i egzekwowania zadań,
  3. Znajomość rysunku technicznego i czytania dokumentacji technicznej (projektów, specyfikacji),
  4. Umiejętność zarządzania projektami i planowania pracy w różnych horyzontach czasowych,
  5.  Samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu,
  6. Orientacja na wynik oraz na optymalizację kosztów,
  7. Zaangażowanie i otwartość na nowe rozwiązania technologiczne,
  8. Łatwość i otwartość w nawiązywaniu kontaktów,
  9. Prawo jazdy kat.B

More Information

  • This job has expired!