Koordynator biura 79 views

Firma Unitem z siedzibą we Wrocławiu poszukuje kandydata na stanowisko: Koordynator biura.

Zadania:

– przygotowywanie dokumentacji do projektów unijnych, w tym: szacowanie wielkości zamówień, postępowania przetargowe, wnioskowanie o zmiany w projektach oraz kontakt z opiekunami projektów z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju

– obsługa recepcji firmy, w tym koordynowanie obiegu dokumentów, wprowadzanie faktur do programu księgowego, obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej.

Oczekujemy:

– wykształcenie wyższe

– doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

-znajomość zagadnień związanych z funduszami unijnymi

– bardzo dobra organizacja pracy

– bardzo dobre znajomość MS Office

– komunikatywność

– umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

– pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

– wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji

– prywatną opiekę medyczną

– miłą atmosferę w pracy

– wsparcie osób z działu finansowego.

W CV prosimy o zawarcie klauzuli zgody na przetwarzanie danych kandydata na potrzeby rekrutacji.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Miejsce pracy: Wrocław ul. Kominiarska.

More Information

  • Only candidates can apply for this job.
Company Information
Connect with us