Koordynator ds. kontroli eksportu 80 views

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie działu w zakresie przestrzegania przez Przedsiębiorstwo wymagań wynikających z Systemu WSK, Koncesji na obrót towarami o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym, prawem ITAR/EAR, jak i kodeksem celnym.

  • Udział i prowadzenie projektów przenoszenia procesu fizycznego procesowania dokumentacji do elektronicznego obiegu dokumentów.

  • Zarządzanie dokumentacją wewnętrzną Działu Kontroli Obrotu (knowledge management, 5S).

  • Wsparcie klienta wewnętrznego (procesowanie dokumentacji, prowadzenie szkoleń).

  • Taryfikacja kodem taryfy celnej i klasyfikacja eksportowa towarów zgodnie ze standardami w przedsiębiorstwie.

  • Analiza, standaryzacja i dokumentowanie procesów w Dziale Kontroli Obrotu

  • Współpraca z PMO (Program Management Office) w celu regularnego raportowania wymaganych danych i wskaźników.

  • Wdrażanie działań usprawniających pracę Działu z użyciem narzędzi Microsoft Office.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe.

  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną pracę z dokumentami i komunikację z klientami.

  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań, dokładność, skrupulatność, umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków.

  • Dobra znajomość pakietu Office (MS Word, MS Excel).

  • Doświadczenie w standaryzacji procesów/zarządzaniu wiedzą lub wdrażaniu projektów w organizacji – mile widziane.

  • Praktyczna umiejętność analizy procesów.

  • Umiejętność planowania i zarządzania zadaniami w czasie.

Oferujemy:

  • Umowa na czas określony 15 m-cy

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i wsparcie profesjonalistów

  • Możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji

  • Odpowiedzialne i wymagające zadania z dostępem do nowoczesnych narzędzi

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Kartę multisport

  • Prywatny Program Emerytalny

  • Scholar Program – możliwość podnoszenia swoich kwalifikacje poprzez dodatkowe studia

  • Siłownię firmową

More Information

  • This job has expired!