Koordynator robót sanitarnych/Inżynier budowy. 117 views1 application

Jesteśmy firmą branży budowlanej. Projektujemy, wykonujemy i wyposażamy obiekty komercyjne, przemysłowe oraz budynki użyteczności publicznej w instalacje sanitarne i HVAC.

Aktualnie firma realizuje we Wrocławiu kontrakt związany z instalacjami HVAC w nowo powstającym kompleksie budynków usługowo-mieszkalnych. W związku z tym poszukujemy dp pracy osób na stanowisko Koordynator robót sanitarnych/Inżynier budowy.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie budowy w sposób zgodny z wiedzą i sztuką budowlaną oraz prawem budowlanym

  • Nadzorowanie jakości i terminowości wykonywanych robót

  • Koordynacja prac sił własnych i podwykonawców

  • Weryfikacja kalkulacji kosztowych

  • Analiza dokumentacji technicznej

  • Monitoring kosztów budowy

  • Przygotowanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej

  • Współpraca z GW, Inwestorem i innymi Wykonawcami

  • Nadzór nad przestrzeganiem BHP

Nasze wymagania:

  • Mile widziane wykształcenie wyższe techniczne- inżynieria środowiska (ukończone lub lub w trakcie)

  • Dobra organizacja pracy własnej i zespołu

  • Gotowość do pracy w biurze budowy oraz na terenie budow

  • Znajomość pakietu MS Office, mile widziany AutoCAD

  • Komunikatywność, umiejętność rozwiązywania problemów

  • Rzetelność i uczciwość

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Przejrzysty system premiowania,

  • Uczestnictwo w prestiżowych projektach budowlanych i współpraca z najlepszymi w branży,

  • Możliwość nieustannego rozwoju zawodowego,

  • Wynagrodzenie odpowiadające efektom pracy i poziomowi umiejętności,

  • Przyjazną atmosferę pracy.

More Information

  • This job has expired!
Company Information
    Total Jobs 0
  • Branża Construction
  • Company size Up to 250 employees
  • Address Warszawska 261
Connect with us