koordynator z językiem niemieckim 51 views

Poner sp z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą, zajmującą się budową konstrukcji stalowych oraz zbiorników. Wykonujemy duże i prestiżowe projekty budowlane, pełniąc funkcję generalnego wykonawcy i obsługując partnerów krajowych i zagranicznych. Obecnie oferujemy projektowanie, produkcję, remonty i modernizację. Wykonujemy konstrukcje stalowe klasy I zgodnie z normami PN-M-69008 i PN-B-06200; rurociągi; zbiorniki bezciśnieniowe, niskociśnieniowe do przechowywania materiałów toksycznych, żrących i łatwopalnych. Nasze realizacje można zobaczyć między innymi na naszej stronie internetowej www.poner.pl.

Poszukujemy osób chcących odbyć płatny staż w prężnie rozwijającej się firmie, przy ciekawych projektach zagranicznych pod okiem wykwalifikowanej kadry:

Stażysta inżynier:

Opis stanowiska:

Jako stażysta będziesz uczestniczył od podstaw w tworzeniu projektu w ścisłej współpracy z naszą wykwalifikowaną kadrą:

– udział w nadzorowaniu procesu realizacji w zakresie robót budowlanych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną oraz harmonogramy;

– współuczestnictwo w opracowywaniu raportów z przebiegu prac wykonywanych na budowie oraz realizacji zatwierdzonych wydatków,

– pomoc w kontrolowaniu podwykonawców w zakresie wykonywania prac zapewniających zgodność ich przebiegu z dokumentacją techniczną,

Wymagania:

– dobra znajomość języka niemieckiego

– wykształcenie techniczno-inżynierskie, student lub absolwent preferowanych kierunków studiów: budownictwo lądowe, zarządzanie i inżynieria produkcji, inżynieria bezpieczeństwa, mechanika i budowa maszyn, elektrotechnika

– dobra znajomość obsługi MS Office,

– skrupulatność, sumienność i dobra organizacja pracy,

– gotowość do wyjazdów służbowych w kraju i zagranicą

Oferujemy:

możliwość rozwoju zawodowego, zdobycie praktyk w biurze oraz na budowie

– poszerzenie wiedzy poprzez bezpośrednią współpracę z wykwalifikowanym zespołem

– pracę z międzynarodowymi klientami,

– współpracę z profesjonalnym, dynamicznym i zgranym zespołem ludzi, w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,

– ciekawą i odpowiedzialną pracę w przyszłościowej branży,

More Information

  • This job has expired!
Company Information
    Total Jobs 0
  • Branża Construction
  • Company size Over 250 employees
  • Address Mianowice 3A
Connect with us